MotoExpert

TELEFON: 0774-076-423

✉️   Contacteaza-ne pe mail

Categoria B

Skoda Fabia

Pentru o experienta placuta si cu mult imbunatatita la volan, scoala de soferi MotoExpert-Categoria B pune la dispozitia cursantilor autoturisme fiabile, usor de manevrat, cu un randament de exceptie pe orice traseu. Skoda Fabia este un autoturism pe care orice incepator in ale condusului trebuie sa-l incerce. Motivele sunt lesne de inteles: Skoda Fabia are un design atractiv, inspirat din arta urbana si, cel mai important, este o masina care asigura confort si siguranta 100%.

Extrem de agila si usor manevrabila, Skoda Fabia surprinde prin comportamentul unei masini de oras, adaptata la cerintele actuale. Usor de condus si usor de remarcat gratie formelor sale elegante, Skoda Fabia este o masina atat pentru tinerii care vor prestanta la volan, cat si pentru cei care cauta o masina pentru intreaga familie. De ce sa incepi condusul pe o Skoda Fabia? Simplu: pentru ca te poate ”invata” totul, in cel mai scurt si eficient timp. Ca incepator, Skoda Fabia te invata sa apreciezi, in primul rand, confortul la volan. Ai la indemana cele mai utile comenzi, astfel ca experienta este cu mult imbunatatita. In plus, Skoda Fabia este renumita pentru fiabilitatea ei, fapt care iti va conferi incredere la volan, indiferent de conditiile din trafic. Controlul electronic este si el imbunatatit, ceea ce sporeste siguranta la volan.

Skoda Fabia asigura un spatiu interior luminos, fiind prevazuta cu ferestre voluminioase, menite sa faciliteze condusul si sa pluseze la capitolul vizibilitate. Indiferent de unghi ai garantia unei vizibilitati maxime, atat pe timp de zi cat si pe timp de noapte. Acest autoturism este adaptat, pana in cele mai mici detalii, la traficul urban. Te bucuri de o experienta de neuitat in timpul condusului, dar si de o manevrabilitate usoara. Parcatul masinii nu mai este o chestiune de stres.Cu doar cateva manevre, inveti sa parchezi ca un profesionist. Si asta datorita dimensiunilor reduse si a greutatii scazute. De asemenea, stabilitatea masinii este un punct forte.

Skoda Fabia convinge si la capitolul design, fiind o masina atractiva, actuala si cu linii moderne. Este o masina din clasa de mijloc, destinatat tuturor celor care vor confort la volan, dar si o siguranta sporita.

Skoda Fabia convinge si din punct de vedere tehnologic. Este echipata cu aer conditionat, ABS (sistem antiblocare roti), MSR (sistem reglaj moment motor), imobilizator electronic, inchidere centralizata, radio CD cu MP3 Player. Pe scurt, Skoda Fabia dispune de toate resursele necesare pentru o experienta placuta si sigura la volan. Motorul performant este ideal pentru cei care vor eficienta si acceleratie suficienta. Caii putere se comporta excelent atat in mediul urban, in conditiile unui trafic aglomerat, cat si in afara oraselor, la drum lung. Motorul este silentios ceea ce intensifica placerea condusului.

 

Scoala de soferi MotoExpert Brasov - garantia unei pregatiri temeinice in vederea obtinerii permisului de conducere !

INSCRIE-TE ACUM !

FORMULAR DE INSCRIERE ONLINE!
 

⏰   Program secretariat:

  • Luni: 08:00-16:00
  • Marti: 10:00-18:00
  • Miercuri: 10:00-18:00
  • Joi: 10:00-18:00
  • Vineri: 08:00-14:00
  • Sâmbata: Închis
  • Duminica: Închis

Scoala soferi Brasov MotoExpert
Calea Fagarasului nr. 29 Complexul comercial Come&Go, etajul 1 spatiul E8, Terminal R.A.T. Bartolomeu, liniile: 5, 23 Brasov, Romania 500053
Phone: 0774-076-423