0774.07.64.23
  contact@scoalasoferi-brasov.ro

Categoria A1 – Motocicleta Suzuki GN125 – fiabila, estetica, economica

suzuki gn 125Scoala de soferi MotoExpert – categoria A1 are motocicleta Suzuki GN125 care este una dintre motocicletele de exceptie produse de catre compania Suzuki. Suzuki GN125 este o motociceta perfecta pentru mediu urban, fiind idela pentru a fi condusa de catre elevi. Sprintena, agila si economica, aceasta motocicleta face din fiecare zi de condus o distractie. Costurile de functionare si de intretinere pentru Suzuki GN125 sunt incredibil de mici, performantele in mediul rural sunt modeste dar sigure, iar motocicleta arata foarte bine. Aceasta motocicleta este echipata cu jante din  aliaj, scaunul este confortabil si jos, iar motorul este pe benzina, in patru timpi. Scoala de soferi Scoala de soferi MotoExpert – categoria A1 – dotata cu moto Suzuki GN125  care este o motocicleta perfecta pentru cei ce vor sa faca plimbari in care sa imbine stilul traditional de condus cu viteza.  Motocicleta este incredibil de usor de condus si de manevrat, este sigura, un adevarat partener de incredere pentru drum.  Pozitia de conducere pe Suzuki GN125 inseamna confort, iar acest lucru este valabil si pe distante mari.

 

motocicleta suzuki

 

Din punct de vedere a consumului de combustibil aceasta motociceta, ca multe alte motociclete mici si grele, am putea spune ca straluceste.

Scoala de soferi MotoExpert – categoria A1 – Suzuki GN125 este o motocicleta indicata pilotilor incepatori, este o motociceta greu de defectat. Este motocicleta ideala efectuarii probelor de poligon ! Este deosebit de utila si in pregatirea cursantilor de la categoriile A si A2 , pregatirea gradula fiind absolut obligatorie. Fiind usoara si extrem de manevrabila , cursantii vor invata cu usurinta modul de manevrare a unei motociclete. Intr-un cuvant motociclete Suzuki GN 125 este indispensabila indiferent de categorie : A, A2 sau A1 .

Înscrie-te acum on-line la Scoala de soferi MotoExpert si pretul va fi redus cu 50 de lei: