MotoExpert

TELEFON: 0774-076-423

✉️   Contacteaza-ne pe mail

Categoria A1

Suzuki GN 125 sau Yamaha YBR 125

Scoala de soferi MotoExpert – categoria A1 are motocicleta Suzuki GN125 care este una dintre motocicletele de exceptie produse de catre compania Suzuki. Suzuki GN125 este o motociceta perfecta pentru mediu urban, fiind idela pentru a fi condusa de catre elevi. Sprintena, agila si economica, aceasta motocicleta face din fiecare zi de condus o distractie.

Costurile de functionare si de intretinere pentru Suzuki GN125 sunt incredibil de mici, performantele in mediul rural sunt modeste dar sigure, iar motocicleta arata foarte bine. Aceasta motocicleta este echipata cu jante din aliaj, scaunul este confortabil si jos, iar motorul este pe benzina, in patru timpi. Scoala de soferi Scoala de soferi MotoExpert – categoria A1 – dotata cu moto Suzuki GN125 care este o motocicleta perfecta pentru cei ce vor sa faca plimbari in care sa imbine stilul traditional de condus cu viteza. Motocicleta este incredibil de usor de condus si de manevrat, este sigura, un adevarat partener de incredere pentru drum. Pozitia de conducere pe Suzuki GN125 inseamna confort, iar acest lucru este valabil si pe distante mari.

Scoala de soferi MotoExpert – categoria A1 – Suzuki GN125 este o motocicleta indicata pilotilor incepatori, este o motociceta greu de defectat. Este motocicleta ideala efectuarii probelor de poligon ! Este deosebit de utila si in pregatirea cursantilor de la categoriile A si A2 , pregatirea gradula fiind absolut obligatorie. Fiind usoara si extrem de manevrabila , cursantii vor invata cu usurinta modul de manevrare a unei motociclete. Intr-un cuvant motociclete Suzuki GN 125 este indispensabila indiferent de categorie : A, A2 sau A1

NOU ! Acum categoria A1 si cu motocicleta Yamaha YBR 125. Este o motocicleta de generatie noua cu motor pe injectie si care exceleaza prin mersul uniform si liniar al acceleratiei. Plecerea de a merge pe 2 roti o gasesti la MotoExpert !

 

Scoala de soferi MotoExpert Brasov - garantia unei pregatiri temeinice in vederea obtinerii permisului de conducere !

INSCRIE-TE ACUM !

FORMULAR DE INSCRIERE ONLINE!
 

⏰   Program secretariat:

  • Luni: 08:00-16:00
  • Marti: 10:00-18:00
  • Miercuri: 10:00-18:00
  • Joi: 10:00-18:00
  • Vineri: 08:00-14:00
  • Sâmbata: Închis
  • Duminica: Închis

Scoala soferi Brasov MotoExpert
Calea Fagarasului nr. 29 Complexul comercial Come&Go, etajul 1 spatiul E8, Terminal R.A.T. Bartolomeu, liniile: 5, 23 Brasov, Romania 500053
Phone: 0774-076-423