MotoExpert

TELEFON: 0774-076-423

✉️   Contacteaza-ne pe mail

Categoria B

Hyundai I 30

Cum transformi experienta la volan intr-o placere? Simplu: conducand o masina de oras, cu design rafinat, comenzi facile si prestanta pe orice drum. Scoala de soferi MotoExpert-Categoria B a pregatit pentru curasntii sai masini fiabile, moderne, perfecte pentru primele lectii de condus. Un model care se remarca gratie designul si performantelor sale este, fara doar si poate, Hyundai i30. Adaptata la cele mai exigente cerinte in materie de confort, putere si siguranta, Hyundai i30 este un autoturism ce merita condus. Astfel, pentru incepatori, Hyundai i30 vine cu un pachet de beneficii. La volanul unui Hyundai i30 experienta condusului devine memorabila! Ai tehnologii inovatoare, cai putere si un design actual, conceput pana in cele mai mici detalii. Practic, ai tot ce-ti trebuie!

Hyundai i30 este echipata cu sisteme de propulsie eficiente, menite sa asigure performante remarcabile si o manevrabilitate exceptionala! In plus, modelul convinge si la capitolul performanta la accelerare. Si pentru ca este cunoscuta ca fiind o masina extrem de sigura, Hyundai i30 este prevazuta cu sistem de sapte airbaguri, menite sa acopere fiecare colt al cabinei. Acest detaliu contribuie decisiv la siguranta conducatorului auto, dar si la siguranta pasagerilor. Vorbim despre dotari de ultima generatie, concepute pentru un plus de siguranta pe orice drum si in orice conditii.

Avand la baza designul ”fluidic sculpure” Hyundai i30 este o masina stilata, in ton cu cele mai noi tendinte si inspirata din natura. Este un model cu prestanta, dedicat pasionatilor de frumos si performanta tehnologica. Modelul se preteaza atat gusturilor avangardiste, cat si celor care doresc o masina pentru intreaga familie, prietenoasa cu mediul inconjurator si foarte usor de manevrat. La volanul unui Hyunday i30 te bucuri de vizibilitate maxima. Oglinzile retrovizoare se rabateaza electric pentru un confort sporit, iar farurile de ceata sunt prevazute cu tehnologii LED inovatoare. In plus, semnalizatoarele pozitionate pe retrovizoarele exterioare asigura mai multa vizibilitate si siguranta in trafic. Datorita acestor dotari de ultima generatie, condusul devine mai sigur chiar si atunci cand este vorba de conditii meteo nefavorabile, ori pe timp de noapte, atunci cand vizibilitate este redusa.

Bordul unui Hyundai i30 impresioneaza printr-un design de mare clasa, atent sudiat, dar si prin tehnologii moderne, adaptate cerintelor actuale. Practic, ai la indemana cele mai noi inovatii, aproape de tine! Niciun centimetru din bordul masinii nu este ignorat. Scaunul conducatorului auto este special conceput pentru un condus confortabil, chiar si pe drum lung, atunci cand pozitia la volan devine esentiala. Si pentru ca experienta la volan sa fie una memorabila, sistemul de aer conditionat manual permite setarea temperaturii dorite. Simplu si rapid. Hyundai i30 convinge printr-o stabilitate remarcabila, in special, in viraje. De asemenea, te bucuri de dotari de utilma generatie, ca de exemplu: sistem de faruri adaptive, comenzi pe volan, sistem automat de dezaburire si senzor de ploaie.

 

Scoala de soferi MotoExpert Brasov - garantia unei pregatiri temeinice in vederea obtinerii permisului de conducere !

INSCRIE-TE ACUM !

FORMULAR DE INSCRIERE ONLINE!
 

⏰   Program secretariat:

  • Luni: 08:00-16:00
  • Marti: 10:00-18:00
  • Miercuri: 10:00-18:00
  • Joi: 10:00-18:00
  • Vineri: 08:00-14:00
  • Sâmbata: Închis
  • Duminica: Închis

Scoala soferi Brasov MotoExpert
Calea Fagarasului nr. 29 Complexul comercial Come&Go, etajul 1 spatiul E8, Terminal R.A.T. Bartolomeu, liniile: 5, 23 Brasov, Romania 500053
Phone: 0774-076-423